3 відгуків
+380 (66) 494-98-88
ООО "Алион-Трейд"

Паливні брикети – ще один спосіб опалювати ваш будинок

Паливні брикети – ще один спосіб опалювати ваш будинок
Паливні брикети – ще один спосіб опалювати ваш будинок
Завдяки тому, що все більше і більше міських жителів перебираються в приватні будинки, способи опалення будинку стають все різноманітніше. Крім того, навіть на деяких фабриках чи виробництвах для опалення використовуються твердопаливні котли, тому люди замислюються про те, як найбільш вигідно, дешево і екологічно опалювати власні приміщення. Одним з таких способів є використання в якості опалення приміщень паливних брикетів.
Що це таке і чим саме паливні брикети відрізняються від інших видів палива? Ми постараємося розглянути це питання як можна докладніше.
Брикети – це відмінний варіант, чудова альтернатива використанню вугілля або ж звичайних дров. Також такі брикети ще називають євродровами. Використовують їх в самих різних варіантах, наприклад, в камінах, печах і, звичайно ж, твердопаливних котлах.
Цей матеріал виготовляють в основному з відходів харчової, а також деревообробної промисловості, що робить паливні брикети екологічним матеріалом. Також, на екологічність брикетів впливає те, що для їх виготовлення не використовується ні клей, ні інші зв'язуючі матеріали. Ось чому такого горіння палива ніяк не впливає на здоров'я того, хто його використовує.
Чому брикети набагато краще дров
Давайте розберемося. Одним з важливих критеріїв є те, що температура горіння паливних брикетів набагато вище, ніж у звичайних дров. Чому так відбувається? По-перше, з причини високої щільності паливних брикетів, відповідно, і теплотворна здатність буде набагато вище. По-друге, у них дуже низька вологість, яка складає всього лише до 8%.
Паливні брикети, порівняно з дровами, будуть займати набагато менше місця при зберіганні, крім того, вони набагато довше горять, що дозволяє закуповувати нові партії дещо рідше. Вони екологічні. Якщо ви дбаєте про навколишнього середовища і вас турбує її забруднення, то купуючи паливні брикети, ви можете про це не турбуватися. Виготовлені з натуральних матеріалів брикети абсолютно безпечні для природи, так і для здоров'я людини. І ще один важливий момент – паливні брикети виділяють набагато меншу кількість сажі і не так забруднюють ваш димар, що відбувається завдяки їх низькій вологості.
Итак, вот вам множество преимуществ такого топлива. Однако, если есть преимущества, то есть и недостатки. Давайте рассмотрим их и поймем, насколько они существенны. Один из них – это высокая стоимость, что достаточно логично для топлива высокого качества. Топливные брикеты боятся влаги, поэтому их необходимо хранить в специально отведенных для этого помещениях – закрытых и проветриваемых. Но такое небольшое количество недостатков не является чем-то сильно критичным, ведь все они значительно меркнут на фоне преимуществ, о которых мы рассказали ранее.
Какие бывают виды брикетов?
Они различаются по двум категориям.  Это:
·        Форма топливных брикетов;
·        материал, из которого они изготавливаются.
По форме брикеты могут быть пини-кей, руф и нестро. Это наиболее распространенные формы топливных брикетов, так что, выбирая их на различных рыночных площадках, вы легко поймете, о чем идет речь.
Что касается материала, из которого изготавливаются брикеты, то основными можно назвать топливные брикеты из торфа, которые используются в основном в промышленных печах, из древесных опилок, соломы, тырсы, шелухи из-под семечек и риса и прочих.
Ось практично все, що слід знати про паливних брикетах. В цілому, можна додати, що основними їх перевагами перед дровами є те, що вони займають набагато менше місця і мають більш високу тепловіддачу. Хоча б з цих двох причин цей паливний матеріал є найбільш кращим.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner