3 відгуків
+380 (66) 494-98-88
ООО "Алион-Трейд"

Пелети – що це і для чого вони потрібні

Пелети – що це і для чого вони потрібні
Пелети – що це і для чого вони потрібні
Напевно багато зустрічали це слово, але все ще мало розуміють, що воно означає. Насправді нічого надприродного в цьому немає. Пелети – це досить тверді гранули, які виглядають як невеликі циліндри до 10 мм у діаметрі. Такі гранули отримують з допомогою пресування різних відходів виробництв, наприклад, сільськогосподарської та деревообробної продукції. Використовують пелети у сфері теплопостачання. Але чому ж вони такі хороші і чим відрізняються від інших різновидів подібних засобів для опалення та теплопостачання. Давайте спробуємо в цьому розібратися.
Розглянемо переваги пелет:
· По-перше, вони мають високу насипну щільність, яка становить до 600 м3. Це може у багато разів заощадити вам місце для зберігання вашого палива і ви помітно збільшите місце необхідного для вас простору, де зможете зберігати набагато більше палива, ніж якщо б користувалися чим-небудь іншим;
· У пелет досить мала зольність. Вона становить приблизно до 3% у залежності від того, яке саме використовується сировина;
· Допустимий максимум вологості при використанні пелет становить близько 11-12%. Це дуже небагато порівняно з використанням інших засобів для опалювання;
· І, нарешті, пелети створюють високу теплотворну здатність, а все саме завдяки їх щільності і маленькою вологості.
Це вже досить багато переваг, чи не так?
Що ж саме використовують при виготовленні пелет?
Зазвичай тут використовуються відходи різних виробництв. Найчастіше це такі матеріали, як деревні стружки, обапіл, різні тирса; всілякі залишки, які утворюються при переробці насіння соняшнику; солома, а також торф.
Таким чином, тут ми можемо бачити безвідходне виробництво, завдяки якому ми отримуємо якісну продукцію для опалення приміщень за відносно невисоку ціну.
Сорти пелет теж відрізняються, так що у вас завжди є можливість вибрати між існуючими з них і визначитися з тим, який найбільше підійде для отопливания саме вашого приміщення.
Найкращими для опалення будинків є пелети, які виготовляють з різних видів деревини без усіляких домішок. Такі пелети ще називають пелетами першого сорту або ж білими.
Далі йдуть пелети другого сорту. Таке паливо вже може включати в себе різні домішки, завдяки чому зольність стає трохи вище. Такі пелети будуть трохи дешевше, ніж попередні, проте і якість тут відповідне. Втім, на теплотворну здатність цих пелет домішки особливо не впливають.
Наступний вид – це пелети, які виходять повністю з сільськогосподарських відходів. Такі пелети є паливом 3-го сорту, мають значно вищу зольність і, відповідно, будуть коштувати набагато дешевше попередніх, що, звичайно, дозволить вам при необхідності значно заощадити.
І останній вид пелет, про який варто сказати – це паливо, що виготовляється з торфу. Воно цілком логічно вважається паливом найнижчої якості і реалізується за найнижчими цінами, проте слід розуміти, що такі гранули будуть значно гірше попередніх. Таке паливо є не дуже популярним, тому наша порада – не намагайтеся надмірно економити і вибирайте досить хороша якість, звичайно ж, орієнтуючись на ціни.
Якщо ви вже звернули увагу на цей вид опалення і задумалися про придбання пелет для опалення вашого будинку або приміщення, то ми рекомендуємо звернутися до фахівця, який допоможе вам з вибором. У той час, коли захист зовнішнього навколишнього середовища стає все важливішим для нас, саме використання пелет допомагає берегти екологію і є комфортним і повністю безпечним способом опалити ваші будинки.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner